DESIGN FOR YOU

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Rozwiązania przestrzenne to nasza pasja Projektujemy wnętrza autorskie, unikatowe, indywidualne.


Jeśli chcesz wyręczymy Cię wykonując realizację pod klucz

JOANNA
Projektowanie przestrzeni to pasja łącząca doświadczenie wielu lat pracy w zawodzie z doświadczeniem innych dziedzin projektowania. Kreacja przestrzenna to połączenie funkcjonalności z idealną czystą formą wzbogaconą detalem. Każda aranżacja to przeniesienie indywidualnych potrzeb Klienta na rozwiązania danej przestrzeni, budująca w rezultacie unikatową intymną bardzo osobistą przestrzeń.
PROCES PROJEKTOWY

Na tym etapie zapoznajemy się z Tobą, poznajemy Twoje upodobania estetyczne, Twoje pomysły odnośnie wnętrza jakie mamy projektować. Zbieramy wytyczne odnośnie Twoich założeń i planowanego budżetu.

Na tym etapie, przed rozpoczęciem pracy nad koncepcją wykonujemy dokładne pomiary wnętrza zwane inwentaryzacją

Na podstawie wykonanej inwentaryzacji budujemy model 3D, który będzie podstawą naszej koncepcji.

Na tym etapie zastanawiamy się nad funkcjonalnością wnętrza i jego funkcjonalnością, aby dopasować wnętrze do Twoich upodobań, do Twoich potrzeb. Rozwiązujemy najbardziej ciekawy etap projektowania będący rozwiązaniem układów funkcjonalno-przestrzennych. Zazwyczaj powstaje kilka wariantów. Prezentacja odbywa się na modelu 3d, który jest uproszczony i monochromatyczny. Wykonujemy szkice projektowe będące koncepcją wstępna proponowanych rozwiązań dla danych przestrzeni.

Ten etap pozwala Tobie zobaczyć jak będzie prezentowało się Twoje wnętrze. Wybieramy kolorystykę, oświetlenie, meble.

Koncepcja projektu od początku powstaje w założeniu znanego nam budżetu, po jej zaakceptowaniu uściślamy kosztorys.

Po zaakceptowaniu koncepcji i kosztorysu wykonujemy szczegółowy projekt wykonawczy, który zawiera wszystkie niezbędne rysunki potrzebne ekipie wykonawczej.

Sprawujemy nadzór autorski nad naszymi projektami wykonywanymi przez nasze ekipy remontowe.

Jeśli Twoim marzeniem jest ominięcie etapu remontowania i chciałbyś wejść do gotowej już przestrzeni, wyręczymy Cie przejmując kontrolę nad całościowym projektem, włącznie z kupnem materiałów. Zaprosimy Cię do gotowego nowego Twojego wnętrza.