Zaprojektuj z nami

usługa projektowania pojedynczych wnętrz online

Wygodnie i bez wychodzenia z domu.
Zaprojektuj z nami wnętrza idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.
Wszystkie produkty zamówisz z dostawą do domu, siedząc na sofie.
Jeżeli nie masz sofy, pomożemy Ci ją wybrać. 

Proces projektowania.


Dopracowaliśmy proces projektowania wnętrz do perfekcji. Będziesz mile zaskoczony
jak prosto i przyjemnie współpracuje się z architektem.

 

Powiedz nam o swoich potrzebach.


1 Pierwszym i najważniejszym etapem jest etap zapoznania się z Klientem, jego potrzebami, założeniami, marzeniami dotyczącymi przyszłego wnętrza. Przeprowadzamy szczegółowy wywiad w formie ankiety, której celem jest zdobycie kluczowych wytycznych potrzebnych do rozpoczęcia projektu. Rozmawiamy o rzeczach przyjemnych jak kolorystyka, materiały i sztuka. Ale również rozmawiamy też o sprawach bardziej przyziemnych jak planowany budżet Klienta na tą realizacje. Tylko takie podejście gwarantuje stworzenie projektu wnętrz na miarę Klienta, jego potrzeb i jego kieszeni.

 
 

Współpracuj z nami


2 Przed rozpoczęciem pracy nad koncepcją prosimy Cię o wykonanie dokładnego pomiaru wnętrza, które chcesz abyśmy zaprojektowali.
Prosimy Cię o przysłanie zdjęć pomieszczenia.
Na podstawie inwentaryzacji bądź przekazanych projektów wykonujemy model 3d wnętrza, który staje się dla nas bazą do rozpoczęcia pracy nad koncepcją.

 
 

Opiniuj nasze propozycje


3a Na samym początku zastanawiamy się nad funkcjonalnością wnętrza i jak to wnętrze dopasować do Twoich wymagań. Na tym etapie tworzymy architekturę wnętrza. Układ funkcjonalny prezentujemy na uproszczonym i monohromatycznym modelu 3D. Wskazujemy najbardziej logiczne rozwiązanie. Poprosimy Cię o opinię (2 rundy poprawek) aby ustalić ostateczną wersję funkcjonalną pomieszczenia.

 
 

3b Po wybraniu ostatecznej wersji układu funkcjonalnego przechodzimy do tworzenia wizualizacji komputerowych, których zadaniem jest pokazać jak ma wyglądać inwestycja po zakończonym remoncie. Wybieramy konkretne meble, oświetlenie, kolorystykę i materiały. Na tym etapie projektu również proponujemy jedną wersję i (2 rundy poprawek).

 
 

Lista zakupów


4 Po wybraniu konkretnych mebli i ustaleniu kolorów i materiałów otrzymasz od nas listę zakupów. Pozwala ona zaoszczędzić czas. Skorzystaj z niej i zamów wszystko bez wychodzenia z domu.
Do listy zakupów otrzymasz projekt wykonawczy zawierający lokalizację gniazdek, włączników i oświetlenia.